Smażenie ryb to nasza pasja...

Prowadzimy restaurację rybną już od ponad 20 lat, a dzięki dobrze opracowanym recepturom nasze ryby cieszą się dużą popularnością wśród naszych gości. Naszym motorem napędowym jest pasja do tego, co robimy. Codziennie rano odbieramy świeży towar od zaprzyjaźnionych rybaków. Dzięki temu mamy pewność pochodzenia i jakości ryb, które są przez nas selekcjonowane. Odwiedzający nas goście często powtarzają, że w Zagrodzie Rybackiej panuje rodzinna atmosfera. Jest to bardzo budujące stwierdzenie, bo dokładamy wszelkich starań, aby każdy czuł się u nas jak najlepiej. W naszych daniach staramy się zachować tradycyjny smak, nie stoimy jednak w miejscu, ciągle wprowadzamy nowe pozycje do menu, rozszerzamy nasz zakres usług otwierając wędzarnie ryb.

Znak jakości - Zagroda Rybacka

Ryby zawsze smażymy na świeżym oleju, które serwujemy z pysznym masełkiem czosnkowym. Goście, którzy choćby raz spróbowali naszej kuchni wracają do nas, często ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Oprócz ryb serwujemy własnego wyrobu pierogi, burgery ze świeżo smażonym kotletem, zapiekanki, zupy ze świeżych warzyw a także własnego wypieku ciasta i babeczki.
W ofercie mamy kilkanaście gatunków piw, cydr, soki owocowe, aromatyczne herbaty, najwyższej jakości kawy i słodkie desery.

Bliskość plaży sprzyja wyjątkowej atmosferze relaksu przy dźwiękach szumu wody uderzającej o brzeg.
-90'-

Fanatic i Zagroda Rybacka

Początkowo był to bar serwujący świeże ryby, zapiekanki i inną żywność typu fast food w centrum Sopotu. Tam serwowaliśmy nasze specjały przez 6 lat. Nieustannie uczyliśmy się i udoskonalaliśmy naszą kuchnię, zdobywając coraz większe zaufanie Gości. Zadowolenie i uznanie odwiedzających dodawało skrzydeł i umacniało w przekonaniu, że konieczny jest ciągły rozwój. W końcowym etapie funkcjonowania w Sopocie otwarte były już dwa lokale, w których gościliśmy Szanownych Gości. Zatrudniamy ludzi o radosnym usposobieniu, którzy są zawsze uśmiechnięci i chętnie doradzają naszym klientom - co niejednokrotnie zostało podkreślone w opiniach o nas. Staramy się o zachowanie doskonałych relacji z gośćmi, tak by każdy czuł się u nas miło i sympatycznie.

Ryba nad morzem
-2000-

Otwarcie smażalni w Jelitkowie

Rozbudowa centrum handlowego w Sopocie wymusiła przeniesienie baru Zagroda Rybacka do Gdańska Jelitkowo w parku Jelitkowskim. Od początku, przez 5 kolejnych lat budowaliśmy prestiż i uznanie naszych Gości doceniających nasze specjały. Często byli to turyści, ale cieszył na fakt, że ciągle wracali do nas i polecali miejsce swoim znajomym.

Smażalnia Ryb Brzeźno
-2012-

Nowa lokalizacja: Gdańsk Brzeźno

Z początkiem lata 2012 roku Zagroda Rybacka ma swoją siedzibę przy promenadzie w Brzeźnie (wejście 43 na plażę). W tej chwili dysponujemy 60 miejscami siedzącymi wewnątrz w lokalu oraz ponad 100 miejscami na ogródku zewnętrznym z widokiem na Zatokę. Zdążyliśmy już przekonać klientów do naszej Restauracji, do naszych świeżo przygotowywanych ryb. Cieszymy się, iż grupa ta się ciągle zwiększa, to nas motywuje do dalszych działań. Specjalnie , aby sprostać oczekiwaniom gości, codziennie jeździmy do lokalnych rybaków i wybieramy najlepsze ryby. Zawsze stawiamy na żywność wyłącznie najwyższej jakości. Nasze dania przygotowujemy sami w Zagrodzie Rybackiej, nawet chlebek pieczemy sami. To doceniają nasi goście.

-Obecnie-

Restauracja dziś

Przyjdź i zobacz jak się zmieniliśmy!

Ryby w Gdańsku